KONST / Litografier / Färglitografi 7201350
*
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2011
kl 19:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 07:50:10
1
100 kr
17/10 10:24:22
2
Vinnande bud
17/10 18:19:53
1
200 kr
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 07:50:10 | 1 | 100 kr |
17/10 10:24:22 | 2 | Vinnande bud |
17/10 18:19:53 | 1 | 200 kr |
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03